Yüz Estetiği

        Birbirimiz ile iletişim kurarken yüz görüntümüz, takındığımız ifade ve mimiklerimiz kimi zaman kullandığımız lisandan daha çok şey ifade eder. Bu sebeple hemen herkes genç ve güzel bir yüz görünümüne sahip olmayı arzular.
Estetik ve Plastik Cerrahi ile yüz oranlarında yapılacak değişiklikler ile toplumun geneline daha güzel görünen sonuçlar elde etmek ya da yaşlanma ile ortaya çıkan değişiklikleri azaltarak daha genç bir görünüme kazanmak mümkündür.
Yüz bölgesine yapılabilecek pek çok ameliyat içerisinden hangilerinin gerekli olduğuna karar verilirken yüzün bütününün detaylı bir değerlendirilmesinin yapılması, talep edilen değişikliklerin ne kadarının cerrahi olarak yapılmasının mümkün olduğunun değerlendirmesi, bu değişiklerin birbirleri ile uyum içinde olması ve ameliyatlardan sonraki iyileşme süreçleri titizlikle planlanması gereklidir.
Klinik Hakkında

Kliniğimize ulaşmak artık daha kolay! Hastalarımızın ulaşımlarını rahatlatan Marmaray ile Feneryolu istasyonunda indikten sonra, yalnızca 3 dakika yürüyerek kliniğimize ulaşabilirsiniz.

Google Haritalar

Copyright © 2019 Pigu Dijital Ajans. All right reserved.

Instagram
Twitter
Facebook
YouTube