Tam Bir Yıl Oldu

Tam Bir Yıl Oldu

15 Mart 2017’de hayatımda önemli bir karara imza atıp özel muayenehanemi açmıştım. Yaklaşık bir sene önce yazdığım yazımda muayenehane hekimliğinin zorluklarına dem vuran, ameliyat etmekten haz aldığım rekonstrüksiyon hastalarının bana ulaşamayacağını hatırlatan dostlarımın görüşlerinden bahsetmiştim.

Geçen bir sene sonunda dostlarımın bahsettikleri zorlukların hemen hepsinin (onların bahsetmedikleri pek çok zorlukla beraber) gerçek olduğunu tecrübe etsem de hastalarım konusunda yanılmaları çektiğim tüm zorlukları aşmamda en büyük etken oldu. Söylenenlerin tersine hem estetik hem de rekonstrüktif anlamda her çeşit hasta ülkenin hemen her yerinden gelmeye devam etti. Ameliyat ettiğim hastaların çeşitliliği azalmayıp artış gösterdi. Hasta ve hasta yakınlarının olumlu dönüşleri hekimin en büyük motivasyonudur. Son bir sene içerisinde gelen olumlu bildirimler de bana doğru şeyi yaptığım konusunda en büyük kanıt oldu.

Fiziksel şartların kişinin kendisi tarafından yapılandırıldığı bir ortamda insan daha fazla üretken olabiliyor. Gelen tüm hastalarımızı evimizdeymiş gibi ağırlama şansımız var artık. Mesleki konularda pek çok farklı konuda hastalarıma daha iyisini sunmak adına okumaya, öğrenmeye ve yenilikleri hekimliğime katarak daha güvenli, daha yenilikçi ve daha kaliteli sağlık hizmeti üretme şansım oluyor. En zor kafa cerrahisi ameliyatlarından mikrocerrahi ile doku nakillerine kadar her tür rekonstrüktif ameliyatı yapmaya devam ederken ultrasonografik liposuction (VAZER), 4D lazer ile yüz gençleştirme, kişiye özel implant uygulamaları ile yüz onarımlarından cilt bakımı ve medikal estetik gibi pek çok konuyu da pratiğime katma veya geliştirme olanağı yakaladım.

Hep söylediğim bir söz hayat devam eden bir süreç. Bir işletmenin devam edebilmesi için daha önce hiç düşünmediğim ne çok konu olduğunu yaşayarak öğrendim ve öğrenmeye devam ediyorum. Belli ki halen öğrenmem gereken daha pek çok şey olsa da keyifle işimi yapmaya devam edeceğim.

Hepinize sağlıklı günler dilerim.

Prof. Dr. Halil İbrahim CANTER

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı

www.ibrahimcanter.com

bilgi@ibrahimcanter.com

youtube.com/ibrahimcanter

plus.google.com/+ibrahimcanter

Google.com/+ibrahimcanter

http://ibrahimcanter.blogspot.com.tr

www. estetikcerrahi.blog

Klinik Hakkında

Kliniğimize ulaşmak artık daha kolay! Hastalarımızın ulaşımlarını rahatlatan Marmaray ile Feneryolu istasyonunda indikten sonra, yalnızca 3 dakika yürüyerek kliniğimize ulaşabilirsiniz.

Google Haritalar

Copyright © 2019 Pigu Dijital Ajans. All right reserved.

Instagram
Twitter
Facebook
YouTube