Pek Değerli, Ağabey Tadında Doktorumuz

Pek Değerli, Ağabey Tadında Doktorumuz

İki hafta kadar önce ziyaretime gelen, ameliyat ettiğim iki kardeşin bana hissettirdiklerini ”Bir Çocuğun HayatınaDokunmak” isimli blok yazımla sizlerle paylaşmıştım. Bugün ise bu yazıya gelen yorumu noktası veya virgülüne dokunmadan sizlere iletmek istedim. Ne mutlu bana ki yaptığım iş ile insanların hayatlarında fark yaratabiliyorum. Ve ne mutlu bana ki insanlar mutluluklarını tekrar bana yansıtıyorlar.

Pek değerli , ağabey tadında doktorumuz;

Sizinle tanışmamızdan dolayı yüce Allah’a şükrediyoruz. Çocuğumuzun henüz doğmadan önce bize yaptığı küçük ama hiç bilmediğimiz sürprizi bizlere en güzel şekilde izah ettiniz ve rahatlattınız. Sizinle eşim henüz gebe iken konuştuğumuz günden sonra ki uykularımız çok daha huzurlu olmuştu. Artık bebeğimizi endişe ile değil sabırsızlıkla beklemeye başlamıştık. Nihayet Yavuz Selim dünyaya geldiğinde bize anlattıklarınız ve gösterdiğiniz yol haritası dün gibi aklımızda idi. Şevkatli ve şifalı elleriniz tanışacağı günü heyecanla bekledik ve sonunda henüz iki gün önce yavrumuzu kısa süreliğine size emanet ettik. Bize geri verdiğinizde ise hayatımızın en mutlu anlarından birini yaşattınız. Ona ise hayatı boyunca unutamayacağı küçük ama çok değerli bir hediye.

Sayenizde geçirdiğimiz huzurlu uykular için , operasyon öncesi , esnası ve sonrasında gösterdiğiniz hekimlikten öte ağabeylik için , bebeğimize kazandırdığınız yeni gülümseme için defalarca teşekkür ederiz.. Ne mutlu ki sizi en azından yılda bir defa göreceğiz ve Yavuz Selim’in kendinden büyük ama aslında kendince bir arkadaşı olacak..

Adınıza ve ekibinize tekrar tekrar teşekkür ederiz.. Tüm güzellikler sizlerle olsun.

sevgilerimizle

İbrahim & Özlem

http://ibrahimcanter.blogspot.com/2016/02/bir-cocugun-hayatna-dokunmak.html?showComment=1455294667344#c3973334472890228409

İbrahim ve Özlem Erol çiftine nazik mektupları için teşekkür ederim. Yavrularıyla uzun, mutlu bir hayat geçirmelerini dilerim.

Hepinize sağlıklı günler dileklerimle.

Prof. Dr. Halil İbrahim CANTER

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı

www.ibrahimcanter.com

youtube.com/ibrahimcanter

bilgi@ibrahimcanter.com

Normal 0 false false false EN-US JA X-NONE 

Google.com/+ibrahimcanter

Klinik Hakkında

Kliniğimize ulaşmak artık daha kolay! Hastalarımızın ulaşımlarını rahatlatan Marmaray ile Feneryolu istasyonunda indikten sonra, yalnızca 3 dakika yürüyerek kliniğimize ulaşabilirsiniz.

Google Haritalar

Copyright © 2019 Pigu Dijital Ajans. All right reserved.

Instagram
Twitter
Facebook
YouTube