El Estetiği

Yaşlanmak hayatın kaçınılmaz bir sonucu olsa da modern dünyada yaşından genç gözükmek herkesin arzuladığı bir durumdur. Hemen herkes yüz germe, dolgu uygulamaları gibi medyanın popülerize ettiği yüze yönelik işlemler hakkında az yada çok bilgi sahibi olsa da yaşla belirginleşen izler sadece yüzü etkilememektedir. Kişinin yaptığı işlere göre çok değişkenlik gösterse de yaşımızı en belli eden bölgelerin başında eller gelir. Genel olarak ilerleyen yaşla eldeki yumuşak doku örtüsünde azalma, ciltte incelme ve lekelenme, damarlarda ve kemik yapılarda belirginleşme başlar.

El Estetiği

Gençlikteki dolgun ve pürüzsüz ellere tekrar kavuşmak için Plastik Cerrahi çeşitli seçenekler sunar. El gençleştirme amacı ile yapılacak işlemle ellerdeki bu olumsuz deformiteleri ortadan kaldıracak değişiklikler yaratılmaya çalışılır. El sırtında azalmış olan cilt altı dokusunu yerine konulur, incelmiş ve yıpranmış cildin kalitesi arttırılır ve ciltteki lekeleri ortadan kaldırılır.

El Estetiği

Klinik Hakkında

Kliniğimize ulaşmak artık daha kolay! Hastalarımızın ulaşımlarını rahatlatan Marmaray ile Feneryolu istasyonunda indikten sonra, yalnızca 3 dakika yürüyerek kliniğimize ulaşabilirsiniz.

Google Haritalar

Copyright © 2019 Pigu Dijital Ajans. All right reserved.

Instagram
Twitter
Facebook
YouTube