Meme Dikleştirme

Meme Dikleştirme

Meme (göğüs) dikleştirme sarkmış memelerin tekrar dik bir konuma getirilmesi için yapılan cerrahi işlemdir. Sarkan memede sadece hacim kaybı mevcut ise memeler silikon protezlerle desteklenerek hem sarkıklık düzeltilir hem de eksik hacim yerine konur. İleri derecede sarkıklık var ise silikon protezlere ek olarak memenin (göğüsün) kendi dokusuna da şekil vermek gereklidir. Meme başları aşağıya doğru yer değiştirmiş ise bu ameliyatta olmaları gereken yere taşınmaları gerekebilir. Büyük memelerde mutlaka sarkma da olacağı için aslında her meme küçültme ameliyatı temelde aynı zamanda meme dikleştirme ameliyatıdır da.

Meme dikleştirme ameliyatı tek bir teknik kullanılarak yapılan bir ameliyat değildir. Her hastanın ihtiyacına ve isteğine göre ameliyat şekillendirileceği için fiyatlandırma da yapılacak ameliyata göre belirlenmelidir.

Meme Dikleştirme Sık Sorulan Sorular

Klinik Hakkında

Kliniğimize ulaşmak artık daha kolay! Hastalarımızın ulaşımlarını rahatlatan Marmaray ile Feneryolu istasyonunda indikten sonra, yalnızca 3 dakika yürüyerek kliniğimize ulaşabilirsiniz.

Google Haritalar

Copyright © 2019 Pigu Dijital Ajans. All right reserved.

Instagram
Twitter
Facebook
YouTube