Karın Germe – Abdominoplasti

Gergin bir karın ve ince bir bel güzel bir vücut konturu için olmazsa olmazlardandır. Özellikle kadın vücuduna yandan bakıldığında göğüs çıkıntısının altında uzanan düzgün ve gergin bir karın, önden ve arkadan bakıldığında kalça ve göğüs kafesi arasındaki bel girintisi kadınsı çizgilerde aranılan ve istenilen özelliklerdir.

Karın bölgesi özellikle kadınlarda doğumlardan ve kilo alıp vermelerle en hızlı bozulan bölgelerden birisidir. Doğumlar karın cildini gevşetir, çatlatır, karın kaslarına ve karnın bombeleşmesine yol açar. Yağlanma özellikle menopoz sonrasında en çok göbek çevresinde ve belde olur. Ayrıca ilerleyen yaş ile kasların tonusu (istirahat halindeki gerginliği) azalacağı için karın bombeliği artar.

Karın bölgesinde oluşan tüm bu sorunların çözümü için karın germe işlemi uygulanabilir.

Abdominoplasti ameliyatı tek bir teknik kullanılarak yapılan bir ameliyat değildir. Her hastanın ihtiyacına ve isteğine göre ameliyat şekillendirileceği için fiyatlandırma da yapılacak ameliyata göre belirlenmelidir.

Karın Germe – Abdominoplasti Sık Sorulan Sorular

Klinik Hakkında

Kliniğimize ulaşmak artık daha kolay! Hastalarımızın ulaşımlarını rahatlatan Marmaray ile Feneryolu istasyonunda indikten sonra, yalnızca 3 dakika yürüyerek kliniğimize ulaşabilirsiniz.

Google Haritalar

Copyright © 2019 Pigu Dijital Ajans. All right reserved.

Instagram
Twitter
Facebook
YouTube